Knižní přírůstky - červenec I.


Ahoj!

Jojo, vidíte správně. Další knižní nálož je tu. A tentokrát jsou to i "chytré" knížky, ne jen ty odpočinkové. Rozhodla jsem, se totiž, že když už jsem se začala více věnovat copywritingu, měla bych se v tomto směru také vzdělávat. A když už jsem měla v košíku dvě "chytré" knížky, přihodila jsem tam i jednu o rodičovství, na kterou koukám už hezky dlouho.  A co ty ostatní?Byla jsem oslovena přímo z Albatrosu, zda bych měla zájem zúčastnit se křestu knížky slovenské autorky Kataríny Holetzové - Smečka. Na křest jsem bohužel jet nemohla, i když bych hrozně ráda, ale přečíst si ji mohu. A tak jsem se domluvila a v pátek knížka dorazila. Vypadá úžasně a nejraději bych si otevřela hned. Ale mám momentálně rozečtený jiný - vynikající thriller a to by se asi třískalo, takže to vydržím a pustím se do ní záhy. :)


Bella figura z Metafory vypadá naprosto báječně, odpočinkově a letně. A především italsky! :) A já Itálii mám moc ráda. Knížku si šetřím na ty volné dny začátkem července. Vloni touto dobou jsem četla úžasné Tři měsíce Florencie, tak doufám, že tato bude stejně skvělá a dovolenková.


A tady už jsme u těch vzdělávacích knížek. Více, že já seberozvojové a motivační knihy moc nemusím, ale tohle by mi mohlo pomoci s výchovou těch mých raubířů a naučit se přistupovat k výchově lépe, než dosud. Tak uvidíme - AHA! Rodičovství.


Copywritting - tohle je podle mě nutnost pro všechny, co sice umí psát, ale v copywritingu teprve začínají. Dozví se základy, jak se píšou správně různé typy textů a také čeho se vyvarovat.


No a tohle je takový bonbónek navíc - Creativní copywriting - tedy tipy na to, jak psát poutavě, skvěle a především takové texty, které klienty prostě dostanou. Tak jsem na to zvědavá. :)

A co máte nového vy? Chcete článek, nebo video knížkách, které se chytám číst v létě?

Vaše Sabi. :)


Komentáře

  1. Smečka vypadá skvěle nejen obálkou. Doma mám od autorky Smrt prokletých, ale ještě jsem se k ní nedostala. Pokud se mi bude líbit, pořídím si i Smečku :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Smečka vypadá zajímavě. Jsem zvědavá na recenzi. :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Děkuji za komentáře, dámy. Také jsem zvědavá, jak se mi bude líbit. Dneska začínám. :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat