Focení knih pro reklamu


Focení knih pro reklamu, to je něco, co je mým snem už hezky dlouho. A jelikož sny jsou od toho, aby se plnily, ať už postupně, nebo naráz, rozhodla jsem se, že i já proměním další svůj sen na skutečnost. 
Hodně mě k tomuto rozhodování nakopla kniha, kterou před Vánoci vydala Ivana Tremlová - Milionový rodič. Uvědomila jsem si díky ní, že když budu jen snít, nikdy se k ničemu nedohrabu. Proč pořád jen závidět těm, co se pracují z domova a živí je jejich koníček? Jsem na rodičovské dovolené, fotím již dlouhé roky, pracuji na sobě, vybavení mám, takže vlastně ani počáteční investice není pro mě nijak ničivá...

A tak jsem se do toho vrhla po hlavě. Vytvořila webové stránky a facebookovou stránku, chystám smlouvy a také začnu postupně oslovovat své potenciální budoucí klienty. Už nyní mám pár vyvolených, pro které jsem nafotila nějaké ty fotky k propagaci. A ohlasy jsou zatím kladné. Takže směle do toho, a půl je... :) 

Pokud se vám moje fotografie líbí, budu ráda, když mě podpoříte třeba nějakým pěkným komentářem, a můžete juknout na mé facebookové stránky, nebo rovnou na stránky webové.

Jo a kdo by si rád prohlédl, jak fotím lidi, i pro vás mám odkaz na stránky ZDE: facebookové a webové. :) 

Dejte mi určitě vědět, co si o tom myslíte a jak to vidíte vy. Budu ráda za každý "střízlivý" názor. :)

Vaše Sabi

A ještě pár nejnovějších ukázek:

Fotografie pro spisovatelku Ivanu Špičkovou:
A pro spisovatelku Veroniku Černuckou:


Komentáře

 1. Určitě jdi to toho. Vyfotit dobře knížku není nic jednoduchého a navíc to chce nápad a taky rekvizity. Amatérsky si taky fotím knížky jen tak pro sebe a vím co to dá práce. A přemýšlení. Ale baví mě to. i když já bych u tebe určitě jako čtenář preferovala psaní a vydávání nových knížek, i když vím, že tím se dá špatně uživit. Ale tvé knížky by mohly být jednou překládány do jiných jazyků. Jenom to chce nějaký rozjezd a asi i reklamu. Je vydaná taková spousta špatných knížek a ty tvé skvělé by neměly zůstat v šuplíku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Danuško. Jenže ono je to právě o té propagaci a i o penězích. Nemám na to, abych investovala statisíce do knihy a do reklamy a takhle samonákladem je to prostě běh na dlouhou trať... Navíc s dvěma dětma se mi teď píše vážně špatně...

   Vymazat
 2. Velice se mi líbí web Foto pro reklamu, přeji mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků :)

  OdpovědětVymazat
 3. To zní jako skvělý nápad :) Tvé fotky se mi moc líbí, takže věřím, že budeš mít úspěch :) A já se ráda kouknu na tvé další fotky až opět nějaké přibudou :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky, já právě knihy fotit zrovna moc neumím...:-D

  OdpovědětVymazat
 5. To je super nápad taky by mě to bavilo, hlavně ty na to máš opravdu talent, moc ti držím palce!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat